بلاگ

اهمیت دکوراسیون کافی شاپ در جذب مشتری

اهمیت دکوراسیون کافی شاپ در جذب مشتری

سبک و سلیقه شخص شما برای طراحی دکوراسیون و چیدمان کافه چیست؟

 دکوراسیون کافی شاپ در جذب مشتری

دکوراسیون حرفه ای و اصول طراحی دکوراسیون داخلی کافه و روش های مناسب

کافی شاپ ها فقط یک فضا برای نوشیدن قهوه نیستند. اگر خوب توجه کنید می‌بینید که این روزها در طراحی و دکوراسیون کافی شاپ ها امکاناتی مثل فضایی برای کتاب خواندن و لذت بردن از پخش موسیقی به وجود آمده است و بر همین اساس یکی دغدغه ی جدید برای صاحبان کافی شاپ ها به وجود آمده و آن هم این است که به دنبال ایده هایی جدید و جذاب  برای طراحی  کافی شاپ خود هستند. و این نشان دهنده اهمیت استفاده از رنگ های مناسب و نور پردازی توسط متخصصین حرفه ای در کافی شاپ است. در این یادداشت ما سعی میکنیم شما را با انواع دکوراسیون و اهمیت آن آشنا کنیم.

دکوراسیون

اهمیت دکوراسیون در کافی شاپ ،مردم وقتی وارد یک کافی شاپ می‌شوند شاید خودشان متوجه نباشند ولی مهمترین چیزی که نظرشان را جلب می‌کند ظاهر و دکوراسیون داخلی آن کافی شاپ است. همانطر که در بالا اشاره  کردیم اغلب مدیران کافی شاپ ها با گرفتن مشاوره های تخصصی و دقت در تمایلات و سلیقه مشتریان توجه می‌کنند و  با توجه به این موارد نورپردازی و دیزاین کافی شاپ خود انجام می دهند. تا مشتریانشان در یک محیط آرام و دلنشین زمان خودشان را بگذرانند.

انواع دکوراسیون کافی شاپ ها

دکوراسیون و نورپردازی متفاوتی برای کافی شاپ ها وجود دارد برای مثال دکوراسیون صنعتی، دکوراسیون مدرن، دکوراسیون سنتی، دکوراسیون کتابخانه ای که در سطرهای بعدی هر کدام را به اختصار برای شما توضیح می‌دهیم

دکوراسیون صنعتی

خیلی از کافی شاپ هایی که می‌بینید دیوارهایشان یک نمای آجری دارند در دکوراسیون صنعتی نیازی نیست که شما دیوارها را مخفی کنید یا لوله ها را بپوشانید. برای راحتی شما می‌توانید از چوب استفاده کنید و از لامپ‌های صنعتی و رنگ میزهایتان را عسلی انتخاب کنید به این سبک دکوراسیون، دکوراسیون صنعتی گفته می شود.

دکوراسیون صنعتی کافی شاپ

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن بیشتر با رنگ‌های سیاه و خنثی است و مبلمانی که در کافی شاپ استفاده می‌کنند مختصر است عکس‌ها سیاه و سفید هستند و از چوب‌های روشن استفاده می‌کنند. و گیاهانی که برای دکوراسیون مدرن استفاده می‌کنند رنگ خنثی دارند.

دکوراسیون مدرن کافی شاپ

دکوراسیون سنتی کافی شاپ

دکوراسیون سنتی با توجه به دهه ای که شما انتخاب می‌کنید رنگتان را انتخاب می‌کنید این رنگها میتواند مسی یا سایه ‌های مسی باشد یا رنگهای جیغ مثل رنگ زرد.

دکوراسیون سنتی کافی شاپ

دکوراسیون کتابخانه ای

یکی از دکوراسیون های پر طرفدار دکوراسیون قهوه و کتاب است. بیشتر طرح های کتاب خانه‌ای را در دکوراسیون صنعتی به کار می‌برند ولی امروزه در دکوراسیون های مدرن هم به کار می‌برند.

کافی شاپ با دکوراسیون کتابخانه ای

 

مطالب مرتبط :

– آموزش قهوه ، باریستا و مدیریت کافی شاپ

– آموزش تخصصی لاته آرت – طراحی روی قهوه

– آموزش تخصصی صبحانه

– آموزش تخصصی قهوه های دمی | موج سوم

– دوره ی آشپزی تخصصی فست فود و پیتزا – ایتالیایی و آمریکایی

– آموزش تخصصی نوشیدنی های سرد | میکسولوژی مولکولی

– آموزش تخصصی رُست قهوه – برشته کاری قهوه

– آموزش تخصصی کیک و شیرینی کافی شاپی – آموزش شیرینی پزی

– آموزش تخصصی مدیریت کسب و کار کافه و رستوران

– دوره آمادگی جهت شرکت در مسابقات قهوه ، باریستا و لاته آرت

با کلیک رو عکس زیر نمونه ویدیوهای آموزشی را در کانال آپارت ما مشاهده نمایید

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان شبانه روزی
از طریق واتساپ ارسال کنید