بلاگ

درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره هشت

 

سایت کافی شاپ دات کام : اینکه با یک فنجان قهوه بتوان به شخصیت درونی افراد پی برد بسیار هیجان انگیز است.

آیا شما قهوه اسپرسو، کاپوچینو، قهوه با شیر و یا با شکر میل میکنید؟ تحقیقات جدید نشان میدهد نوع قهوه ای که میل میکنید با شخصیت شما ارتباط دارد .

میزان و نوع قهوه ای که معمولا مینوشید ویا ترجیح میدهید اعتماد به نفس ،میزان استرس ،میزان و نوع روابط احساسی شما را نشان میدهد .

چگونه قهوه می تواند نوع شخصیت شما را بگوید؟

نوع قهوه ای که هر روز صبح می نوشید مسایل زیادی را می تواند در مورد شخصیت شما آشکار سازد.

قهوه با شیر latte)):کسانی که این نوع قهوه را مینوشند افرادی ساده بی غل و غش و قابل اعتماد هستند به ظاهر خود خوب میرسند و از بودن با افراد متعدد لذت می برند و در جمع های دوستانه با انرژی هستند. در مواقع حساس قدرت ریسک پذیری پایین تری نسبت به بقیه دارند. شاید اضافه کردن مقداری سیروپ کارامل به قهوه آنها کمک کند تا شانس خود را در مواقع ضروری برای ریسک کردن امتحان کنند0

قهوه اسپرسو و قهوه سیاه speresso)):افرادی تیز هوش، منظم و آن تایم هستند از معاشرت با افراد بلند پرواز و موفق لذت میبرند.

قهوه را برای کسب انرژی مینوشند و در گفتگو رک هستند این افراد سختکوش بوده و گاهی به صورت مرموز کارهای خود را پیش می برند و همچنین در مسایل احساسی با تجربه و جذاب ظاهر میشوند.

کاپوچینوcappucino)): افرادی که معمولا کاپوچینو می نوشند افرادی زیرک، دوست داشتنی ومهربان هستند. افرادی قابل اعتماد هستند با این وجود مسرانه بر عقاید خود پایبند بوده و عاشقانه برای کاری که  انجام میدهند تلاش مینمایند. افرادی خلاق قابل اعتماد و سختکوش هستند و کافیین موجود در قهوه آنها باعث سخت کار کردن آنها میشود.

قهوه بدون کافیین بدون شیر و شکر decaf)):افرادی که قهوه بدون کافیین مینوشند معمولا افرادی کاملا محتاط بوده و اصرار بر مسایل جزیی وکوچک دارند واهمیتی زیاد برای این نوع مسایل قایلند واغلب باعث ناراحتی آنها میشود وبه این ترتیب زندگی را برای خود سخت می گیرند. اگر اختلافی در مورد مسیله ای با این افراد داشته باشید به سختی بخشش از خود نشان می دهند حتی اگر عمل ایشان خود پسندانه باشد.

فراپاچینو Frappucino)): افرادی که فراپاچینو را ترجیح می دهند زندگی را بسیار دوست دارند و عاشق زیباییهای آن هستند وهراسی ندارند که خوشبختی خود را فریاد بزنند،هنگام سفارش نوشیدنی با خود می گویند چرا کاپوچینو سفارش بدهم وقتی می توانم یک نوشیدنی با یخ،سیروپ کارامل،سیروپ وانیل،شکلات،خامه وشکر اضافی داشته باشم. این افراد زندگی را سهل وآسان می بینند وافرادی جذاب وبا انرژی هستند. بدون شک افرادی خود رای نبوده ودر مسایل احساسی تاثیرگذار ومشوقی عالی برای زندگی هستند.

قهوه فوری (Instant coffee) : این افراد شاد ومثبت نگر هستند ،عاشق خندیدن بوده وبر این عقیده اند که تا وقتی چیزی نشکسته لزومی بر تعویض آن نیست. این افراد در مورد شرایط کاری سخت و یا جدید انعطاف کمتری نشان می دهند وکمتر ریسک می کنند و همچنین اجازه نمی دهند دیگران تمام ابعاد شخصیتشان را در یابند و رابطه خوبی با کسانی که رفتار ریاکارانه ای دارند نداشته و از آنها دوری می کنند.

مطالب مرتبط با همه چیز درباره قهوه و انتخاب  قهوه مناسب :

درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره یک – ( قهوه چیست ؟ )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره دو – ( برشته کردن قهوه )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره سه – ( ساییدن و آسیاب کردن قهوه )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره چهار – ( انواع دانه هاي قهوه)

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره پنج – ( تاريخچه قهوه )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره شش – ( ورود قهوه به ایران )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره هفت – ( چند خواص مهم قهوه و خطرات آن )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره هشت – ( رابطه شخصیت و نوع قهوه )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره نه – ( چگونه یک قهوه مناسب برای مصرف انتخاب کنیم ؟ )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره ده – ( آشنایی بیشتر با قهوه و گیاه شناسی قهوه )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره یازده – ( قهوه ، کافی شاپ  و تجارت قهوه در گذر زمان )

 • ویرایش
درباره قهوه چه می دانید ؟ شماره دوازده – (خواص و مضرات قهوه و توصيه های پزشكي براي نوشيدن قهوه )

>> > فروش انواع قهوه ، پودر کاکائو ، قهوه آماده و سیروپ ( جزئی و عمده  )


انتهای پیام : سایت کافی شاپ دات کام

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان شبانه روزی
از طریق واتساپ ارسال کنید