بلاگ

تاثیر لباس کار کافی شاپ در جذب مشتری

تاثیر لباس کار کافی شاپ در جذب مشتری

گروه صنعتی آرگو تولید کننده جدیدترین لباس کارهای کافی شاپ و رستوران در ایران

یکی از موارد بسیار مهم که هنگام مراجعه ی مشتری به یک کافی شاپ توجه وی را جلب می‌کند، پوشش و لباس کار کافی شاپ، پرسنل و ویتر و باریستاها می باشد. شاید استفاده از لباس کار کافی شاپ های یکسان برای تمام پرسنل قدیمی و غیر جذاب به نظر برسد اما همچنان از دیدگاه مشتری تداعی کننده ی نظم و هماهنگی خواهد بود. زمانی که مخاطب به یک کافه مراجعه می کند، اولین چیزی که جلب توجه می‌کند ظاهر آن کافی شاپ است .خیلی ها فکر می‌کنند که این ظاهر تنها به دکوراسیون محیط مربوط می شود. اما نه این طور نیست! ما میخواهیم در این یادداشت به شما بگوییم که لباس کار در کافی شاپ شما مهمترین موارد است که باید به آن توجه کنید.

لباس کافی شاپ

موارد زیادی وجود دارد که مخاطبان کافی شاپ شما به آنها دقت خواهند کرد. به طور کلی زمانی که یک مشتری جدید به کافی شاپ شما می آید، اول از همه به ظاهر و دکوراسیون محیط کافی شاپ و تمیزی آن دقت می کند. در حالی که همزمان انتظار چشیدن طعمی خوشمزه و متفاوت از منوی کافی شاپ شما را دارد. اگر کافی شاپ شما نوشیدنی ‌های با کیفیت و ظاهر خوبی نداشته باشد، مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. البته حتی اگر بهترین نوشیدنی ها را سرو نمایید اما به دکوراسیون و ظاهر و پوشش پرسنل اهمیت ندهید، شک نکنید که نتوانسته اید رضایت مخاطبان خودتان را به دست آورید. چون که تمامی عوامل تاثیر گذار به صورت یک مجموعه ی هماهنگ باید در کنار یکدیگر فراهم شوند. همچنین لازم است که لباس ویژه و متفاوتی را برای آن ها تدارک ببینید.

لباس کافی شاپ

هماهنگی لباس هاکار کافی شاپ پرسنل نشانه نظم و توجه به ریزترین نکات توسط مدیریت است. تهیه یک لباس کار کافی شاپ فرم مناسب و یکسان برای نیرو ها باعث می‌شود که افراد از لحاظ ظاهری هماهنگی بیشتری داشته باشند و یک نظم بیشتر در کار ایجاد شود. و ما باید با توجه به نوع کافی شاپ و خدماتی که ارائه می‌دهیم پوشش پرسنل خودمان را انتخاب کنیم.

لباس کافی شاپ

باید توجه کنید که مشتری های شما به تمیزی و نوع لباسی که پرسنل استفاده می‌کنند دقت دارند. و این لباس باید به صورت مرتب اتو کرده و شسته باشد. باید توجه کنید که صرفا یک لباس خوب برای پرسنل کافی نیست شما باید قبل از استخدام پرسنل قوانینی را تعیین کنید و از پرسنل خود بخواهید که آن را رعایت کنند. یکی از موارد مهم پوشش خانم ها در کافی شاپ با آقایان باید متفاوت باشد. درباره پوشش و همیت آن باید با پرسنل صحبت شود. برای پرسنل لباس تهیه شود.

نتیجه گیری

در ایران با گسترده شدن فرهنگ کافی شاپ و رستوران مدیران برای جذب مشتری بیشتر و برندینگ خود از رنگها و یونیفورم های مناسب با شغل و محیط کار استفاده می‌کنند به همین دلیل هلدینگ آرگو تولید کننده بهترین انواع پوشاک صنعتی و تبلیغاتی که یونیفورم های مورد نیاز پرسنل کافی شاپ، و رستورانها و هتل ها را تولید می‌کند.

جهت خرید انواع لباس کار و اپرون مخصوص کافی شاپ و رستوران کلیک کنید …


اگر به دنبال آموزش و راه اندازی کافی شاپ هستید .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با روابط عمومی خانه باریستا ایران تماس بگیرید.

شماره تماس:

۰۲۱۸۸۲۷۹۴۰۰

۰۲۱۸۸۲۷۹۵۰۰

۰۹۱۲۴۱۶۳۹۵۴

۰۹۹۰۲۳۸۵۵۲۰

تلگرام:

iranbaristahouse

iranlcoffeeschool

اینستاگرام:

iranbaristahouse

irancoffeeschool

سایت:

www.coffeeeshop.com

www.irancoffeeschool.com

آدرس آموزشگاه: تهران، اتوبان شیخ فضل‌الله نوری جنوب، خیابان سازمان آب، نبش شرقی خیابان حاجی پور امیر، پلاک ۲۶

مطالب مرتبط :

– آموزش قهوه ، باریستا و مدیریت کافی شاپ

– آموزش تخصصی لاته آرت – طراحی روی قهوه

– آموزش تخصصی صبحانه

– آموزش تخصصی قهوه های دمی | موج سوم

– دوره ی آشپزی تخصصی فست فود و پیتزا – ایتالیایی و آمریکایی

– آموزش تخصصی نوشیدنی های سرد | میکسولوژی مولکولی

– آموزش تخصصی رُست قهوه – برشته کاری قهوه

– آموزش تخصصی کیک و شیرینی کافی شاپی – آموزش شیرینی پزی

– آموزش تخصصی مدیریت کسب و کار کافه و رستوران

– دوره آمادگی جهت شرکت در مسابقات قهوه ، باریستا و لاته آرت

با کلیک رو عکس زیر نمونه ویدیوهای آموزشی را در کانال آپارت ما مشاهده نمایید

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان شبانه روزی
از طریق واتساپ ارسال کنید