مدرسه قهوه ایران | اولین، مجهزترین و معتبرترین آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای

آموزش قهوه، آموزش باریستا، آموزش کافی شاپ 100% تضمینی + مدرک بین المللی

مدرسه قهوه ایران | اولین، مجهزترین و معتبرترین آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای

درباره ما | مدرسه قهوه ایران

مدرسه قهوه ایران


Iran Coffee School | مدرسه قهوه ایران

درباره ما | مدرسه قهوه ایران

نام و علامت ثبت شده : مدرسه قهوه ایران

آدرس سایت : irancoffeeschool.com

اینستاگرام : Iranbaristahouse

اینستاگرام : Irancoffeeschool

تاریخ اعتبار فنی حرفه ای : معتبر ( تا تاریخ 1407/09/17)

صاحب امتیاز و موسس : علی زعفری

آدرس : تهران تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، ستارخان ، خیابان شهید حاجی پور امیر(پاک شمالی) ، کوچه (بن بست سرسبز) ، پلاک 26 ، طبقه دوم – آموزشگاه مدرسه قهوه ایران

تلفن : 02188279500 – 02188279400

شماره های تماس ضروری :

09022385520 + واتساپ

09902385520 + واتساپ

09124163954 + واتساپ

پست الكترونیكی : irancoffeeshop@gmail.com


با اعتماد کامل در دوره های ما شرکت کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت ( رسانه های دیجیتال )


مدرسه قهوه ایران ، اولین فضای آکادمیک رسمی در حوزه ی قهوه و صنایع غذایی وابسته در ایران است که در پایان تمامی دوره های آموزشی خود ،مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به هنرجویان اعطا می نماید.

– تفکر شکل گیری مدرسه قهوه ایران ،ریشه در ربع قرن سابقه ی کاری و مدیریت هلدینگ آرگو در صنعت قهوه و صنایع وابسته دارد.

– هلدینگ آرگو در سال ۱۹۹۸ میلادی کار خود را در زمینه آموزش ،تجهیز و راه اندازی کافی شاپ آغاز نمود و در طی این سال ها تعداد زیادی پروژه را راه اندازی و پرسنل بسیاری برای کافی شاپ های سراسر کشور تربیت کرده است.

– در سال ۱۳۹۰ هلدینگ آرگو اقدام به راه اندازی مجموعه خانه باریستا ایران نمود تا خدمات آموزش ، تجهیز و راه اندازی کافی شاپ به صورت تخصصی از طریق خانه باریستا ایران صورت گیرد.

– هلدینگ آرگو در سال۱۳۹۴ لابراتوار تخصصی قهوه را تاسیس و اقدام به تولید قهوه در لاین های مختلف ،با نام تجاری آرگو نمود.

– با پیشرفت و توسعه هلدینگ آرگو و کارنامه درخشان در زمینه کارآفرینی و آموزش بالغ بر ۲۰،۰۰۰ هنرجو و همچنین بالا رفتن تعداد متقاضیان آموزش ،که حاصل رضایت هنرجویان از کیفیت آموزش بود ،در سال ۱۳۹۵ این هلدینگ تصمیم به تاسیس یک دپارتمان تخصصی آموزشی با نام مدرسه قهوه ایران گرفت تا امر آموزش علاقه مندان ،در فضای آموزشی وسیع تر ،آکادمیک تر و با سرفصل های آموزشی بیشتری صورت پذیرد.

– رشد صنعت قهوه در ایران در چند سال گذشته با سرعت شگفت آوری انجام گرفته، هر روز شاهد بازگشایی کافه هایی با شکل و شمایل خاص و هزینه های بسیار بالا در سطح شهر هستیم. تعداد بالای کافه ها و فضای رقابتی بین آن ها باعث می شود تا مشتریان به دنبال کیفیت بیشتر باشند و داشتن کیفیت نیازمند به کارگیری نیروی کار حرفه ای است.

– سرمایه گذاران یا مدیران کافه ها و رستوران ها عموما در قسمت های مختلف مجموعه خود خلا نیروی حرفه ای را احساس می کنند و تامین نیروی انسانی متخصص بزرگترین دغدغه آن هاست.
همین نیاز باعث می شود تا فعالین این صنعت تلاش کنند که همیشه خود را از نظر دانش و تخصص به روز نگه دارند.

– این مجموعه با فراهم آوردن فضای آموزشی تئوری و همچنین کارگاه های عملی در یک مجموعه ، بستر مناسبی برای آموزش حرفه ای هنرجویان در زمینه های کاری مرتبط به صنعت قهوه را بوجود آورده است.

– همانطور که از نام مجموعه پیداست ، می بایست به صورت تخصصی به آموزش قهوه بپردازد ، اما با توجه به نیاز آموزشی بازار ، این مجموعه برآن شده تا از نظر آموزشی قسمت های مختلف این صنعت را پوشش دهد.
– مدرسه قهوه ایران دارای workshop تخصصی ، شامل سالن کنفرانس و کلاس های مجهز به ابزار آموزشی بروز دنیا و همچنین دو کارگاه آموزش عملی می باشد.

کارگاه آموزشی شماره ۱ که با دستگاه های به روز صنعت قهوه و نوشیدنی تجهیز شده و ظرفیت بالای آموزشی آن باعث می شود تعداد زیادی هنرجو به صورت هم زمان بتوانند نحوه ی کار با انواع دستگاه های آماده سازی و فرآوری نوشیدنی های سرد و گرم را تجربه کنند.

– کارگاه آموزشی شماره ۲ شامل تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز آموزش آشپزی است که این مجموعه را در زمینه آموزش تمامی سرفصل های غذاهای ایرانی و فرنگی توانمند می سازد.

– مربیانی که در امر آموزش کنارتان خواهند بود ،معتبرترین مدارک قهوه (انجمن تخصصی قهوه اروپا SCAE) ،در زمینه باریستا ،بروئینگ ،رُست و… در تمامی سطوح را دارا می باشند و مدرسه قهوه ایران با افتخار در بین ۳۰۰ دارنده دیپلم قهوه در دنیا حضور دارد. (SCAE Coffee Diploma)

– اتفاق مثبتی که در این سال ها در صنعت قهوه و نوشیدنی کشورمان شاهد آن هستیم ، برگزاری مسابقات مختلف در سطوح گوناگون می باشد که به فعالان این صنعت (در مقام برگزار کننده، شرکت کننده، داور و یا اسپانسر) اجازه می دهد تا بتوانند خود را بیشتر معرفی کنند.

– مدرسه قهوه ایران نیز در زمینه برگزاری مسابقات در دوره های مختلف نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

– اسپانسری برگزار کنندگان و همچنین شرکت کنندگان، برگزاری دوره های کالیبریشن داوری مسابقات، برگزاری دوره های آماده سازی شرکت کنندگان مسابقات، با حضور آقای دنیلو لودی (سر داور مسابقات جهانی قهوه و باریستا) از جمله تلاش های مدرسه قهوه ایران برای برگزاری هرچه با شکوه تر مسابقات بوده است. در قسمتی از این مجموعه(به صورت دائم) استیج مسابقات به صورت کاملا استاندارد طراحی شده تا شرکت کنندگان بتوانند در دوره های آمادگی مسابقات ، فضای استیج را تجربه کنند.

دوره های آموزشی مدرسه قهوه و خانه باریستا ایران

دوره های عملی و تخصصی مدرسه قهوه و خانه باریستا ایران به شرح زیر می باشد.

آموزش | دارای امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار

آموزش | عناوین و سرفصل هاي دوره هاي آموزشی مدرسه قهوه ایران

آموزش با ارائه مدرک بین المللی از وزارت کار و سازمان فنی حرفه ای کشور

استفاده از مدرک فنی و حرفه ای جهت تسهیل در صدور ویزا بعنوان یک مدرک رسمی و بین المللی که در کشورهای عضو سازمان جهانی کار مورد پذیرش می باشد.

مدرک فنی حرفه ای در 160 کشور دنیا قابل ارائه می یاشد. کلیک کنید…


01 – دوره باریستا و مدیریت کافی شاپ | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


02 – دوره طراحی روی ، قهوه لاته آرت | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


03 – دوره نوشیدنی های ترکیبی و میکسولوژی | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


04 – دوره قهوه های دمی ، نسل سوم قهوه | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


05 – دوره دم آوری قهوه با متدهای مختلف | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


06 – دوره باریستا خانگی ، باریستا شو | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


07 – دوره سرویس و تعمیرات دستگاه اسپرسو صنعتی | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


08 – دوره برشته کاری قهوه ، رست قهوه | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


09 – دوره آبمیوه بستنی فروشی حرفه ای | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


10 – دوره تولید بستنی ، جلاتو و سربتو | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


11 – دوره کیک های کافه ای | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


12 – دوره ویتری و ویترس | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


13 – دوره مدیریت کسب و کار کافه | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


14 – دوره غذاهای کافه ای و فست فود | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


15 – دوره صبحانه تخصصی ، صبحانه ملل | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


16 – دوره نان های حجیم و غیر حجیم | مشاهد اطلاعات تکمیلی …


لازم به ذکر است در پایان تمام دوره های فوق مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای و همچنین گواهینامه پایان دوره از مدرسه قهوه ایران به هنرجویان اعطا می شود.

یکی از سیاست های مدرسه قهوه ایران ، نزدیک کردن بازار کار به هنرجوبان است و در راستای این امر ، کلاس های کارآموزی برای هنرجویان در نظر گرفته شده تا بتوانند هرآنچه را از دوره ها یاد گرفته اند ، به صورت رسمی و در بازار کار تجربه کنند که این امر باعث می شود که هنرجو بتواند هرچه سریعتر و حرفه ای تر خود را با استانداردهای بازار کار تطابق دهد.

مدرسه قهوه ایران علاوه بر سرفصل های آموزشی بیان شده ، در فواصل زمانی مختلف اقدام به برگزاری دوره های یک یا چند روزه می نماید که سرفصل این دوره ها بر اساس نیاز آموزشی بازار تعیین می شود.

این مجموعه در تمامی دوره های آموزشی از اساتیدی مجرب و با دانش روز استفاده می کند ؛ مطالب آموزشی کاملا به روز بوده و با استانداردهای آموزشی جهانی در صنعت قهوه پیش می رود.

نتایج نظرسنجی از هنرجویان که در پایان هر دوره برگزار می شود، آمار بالایی از رضایت را نشان می دهد که این امر خود دلیل بر کیفیت بالای آموزشی است.

همین کیفیت بالا ، شبکه های مختلف خبری از جمله”شبکه العالم” ، “شبکه اینترنتی تی وی پلاس” و “شبکه نسیم” را بر آن داشت که به این مجموعه آمده و گزارشی تخصصی از نحوه ی عملکرد و ساز و کار مدرسه قهوه ایران تهیه کنند.

گزارش تصویری و مقالات خبری مدرسه قهوه ایران از سایت coffeeeshop.com قابل رؤیت می باشد.

هدف مدرسه قهوه ایران ، آموزش نیروی کار حرفه ای در این صنعت ، آشنا کردن هنرجویان با محیط کار و در نهایت، رضایت مندی مشتریان کافه ها و پیشبرد هرچه با کیفیت تر و حرفه ای تر صنعت قهوه در ایران می باشد.

سایر وب سایتهای تخصصی هلدینگ آرگو به شرح زیر می باشد.

۱– گزارش جامع شبکه تلوزیونی العالم از اولین مدرسه قهوه ایران


۲– گزارش دیدنی تی وی پلاس از اولین مدرسه قهوه ایران

مشاوره رایگان شبانه روزی
از طریق واتساپ ارسال کنید
تماس100 % مشاوره رایگان